Київська міська клінічна лікарня №4
Київська міська клінічна лікарня №4

Фотогалерея

Головні лікарі Київської міської клінічної лікарні №4
Головні лікарі Київської міської клінічної лікарні №4

 За 40 років існування Київської міської клінічної лікарні №4 на посаді головного лікаря працювали:
- Старостенко Георгій Михайлович (1972-1973);
- Ликов Георгій Павлович (1973-1976);
- Ткаченко Володимир Андрійович (1976-1979);
- Коваль Микола Іванович (1979-1985);
- Бернович Олег Васильович (1985-1990);
- Чегусов Володимир Володимирович (1991-березень 2011);
- Сидоренко Віктор Володимирович (з березня 2011).

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії є клінічною базою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету. У складі відділення працює клініко - біохімічна лабораторія, яка виконує стандартні клінічні та біохімічні аналізи, а також визначення електролітного складу крові та кислотно - загального і газового складу крові. Відділення оснащене сучасною апаратурою для забезпечення лікувальних заходів і моніторинга стану пацієнтів.

Відділення відновлювальної ортопедії та реабілітації спинальних хворих
Відділення відновлювальної ортопедії та реабілітації спинальних хворих

Відділення забезпечує висококваліфікованою медичною допомогою з відновлювального лікування хворих з наслідками травм та захворювань хребта. Відділення надає широкий комплекс лікувальної допомоги по відновленню порушених функцій, компенсаторних можливостей організму та працездатності, а також пристосуванню до самообслуговування, трудової діяльності у зв`язку з новими змінами в організмі, які виникли в результаті травми або хвороби.

Відділення гнійної хірургії
Відділення гнійної хірургії

Пріоритетні науково - практичні напрями в роботі хірургічної клініки: органозберігаюча хірургія виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кішки (без виконання класичних резекцій і ваготомій); комплексне лікування гострого та хронічного панкреатиту, направлено на максимальне збереження функції органа; хірургічне лікування пухлин підшлункової залози; органозберігаючі операції на селезінці; мініінвазивні операції (лапароскопічні) при патології печінки, жовчного міхура,жовчних протоків та інших органів черевної порожнини.

Інфекційне відділення інтенсивної терапії
Інфекційне відділення інтенсивної терапії

Відділення є клінічною базою кафедри інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Відділення оснащене сучасною апаратурою для забезпечення лікувальних заходів та моніторингу стану пацієнтів. Щоденний догляд за хворими забезпечує штат з 11 медичних сестер і 5 молодших медичних сестер.

Кардіологічне відділення
Кардіологічне відділення

Кардіологічне відділення є базою кафедри кардіології та функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика, зав. кафедрою д.м.н. проф. Долженко Марина Миколаївна. У відділенні кардіології проводяться дослідження: електрокардіографія; велоергометрія; ехокардіографія.

Неврологічне відділення № 1
Неврологічне відділення № 1

Основними науковими напрямками клініки є цереброваскулярні захворювання, хвороба Паркінсона, демієлінізуючі захворювання та хвороби периферичної нервової системи. Сумісно з професорсько-викладацьким складом кафедри опубліковано понад 20 наукових праць. Розроблені новітні методи діагностики, лікування та реабілітації неврологічних хворих.

Приймально-діагностичне відділення
Приймально-діагностичне відділення

Приймально-діагностичне відділення стаціонару призначено для прийому хворих та постраждалих, котрим необхідно кваліфіковане лікування й обстеження в умовах стаціонару. Відділення має необхідні помешкання, оздоблено апаратурою, медичним інструментарієм та ліками, предметами догляду за хворими, меблями та устаткуванням, відповідно до „Табеля медичного оздоблення стаціонару".

Пульмонологічне відділення
Пульмонологічне відділення

В клініці розроблені та впроваджені в практику найсучасніші методи діагностики і лікування захворювань респіраторної системи: бронхологічні та інші ендоскопічні методи, функціональна цитологія, комплексний функціональний скрінінг кардіореспіраторної системи, біокорегуючі нанотехнології, використання не стероїдних протизапальних засобів, лікувальних препаратів сорбційної дії та багато інших.

Рентгенологічне відділення
Рентгенологічне відділення

В даний час у рентгенологічному відділенні активно проводяться роботи по встановленню в лікарні сучасної системи діагностики апаратом КТ (комп’ютерної томографії). Показники роботи відділення свідчать про те, що інформативні спеціальні та стандартні рентген дослідження, що виконують спеціалісти підрозділю, користуються попитом серед медичного персоналу лікарні та її пацієнтів.

Терапевтичне відділення № 2
Терапевтичне відділення № 2

Відділення забезпечує лікування пацієнтів з різноманітною терапевтичною патологією (шлунково - кишк., опорно-рух., ендокрин., серцев., онко - патологія). Надає допомогу плановим та пацієнтам по швидкій допомозі. У відділенні проводиться лікування небулайзером.

Травматологічне відділення
Травматологічне відділення

В роботі травматологічної клініки успішно впроваджуються нові методи лікування хворих після травм із захворюваннями опорно-рухового апарату: методи операції ендопротезування, нові методи оперативного лікування довгих трубчастих кісток, нові розробки оперативного лікування переломів п’яткової кістки, міопластичні операції, впроваджується в практику ендопротезування колінного суглобу, артроскопічне лікування пошкоджень колінного суглобу, сучасні методи лікування остеохондрозу хребта, артропатій та інше.

Фізіотерапевтичне відділення
Фізіотерапевтичне відділення

З метою активного впровадження в лікувальну практику фізіопрофілактики, фізіотерапії і фізіореабілітації відділення швидко використовує для всіх хворих відділень широкий спектр фізіотерапевтичних процедур: електро та теплолікування, магнітотерапія, ультразвукова та УВУ - терапія, лікувальний масаж, інгаляції.

Центр розсіяного склерозу
Центр розсіяного склерозу

Центр є базою кафедри неврології Національного  медичного університету ім. О.О. Богомольця. В стаціонарі проходять лікування хворі на розсіяний склероз та енцефаломієліт різної етіології, клінічно ізольовані синдроми. Застосовуються новітні лікарські засоби - моноклональні антитіла.

Головний лікар Сидоренко Віктор Володимирович
Написати нам лист